О Боже! Џенифер Лопез релаксирана и освежена… и разголена! (ФОТО)

Фотографија што го одзема здивот

Не е тајна дека популарната Џенифер Лопез (50) отсекогаш се грижела за своето здравје и физичкиот изглед. Откога знае за себе, таа води активен живот, редовно вежба, здраво се храни, никогаш не пушела и не консумирала наркотици, избегнува алкохол…

 

Со еден збор, прави се’ за да му пркоси на природниот процес на стареење… и засега има одлични резултатите!

За оние што не веруваат во ова – еве доказ!

Релаксирана и окрепена“, кратко напиша популарната пејачка иа ктерка во описот на најновата фотографија, која ја објави на својот инстаграм-профил, а која буквално го одзема здивот!

 

 

View this post on Instagram

 

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време