Подарок за 1 читателка од Vichy: Сет за нега на зрела кожа Neovadiol

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Септима“ на една читателка на априлскиот број на магазинот „Убавина и здравје“ ѝ подарува несесер со сет производи Vichy за нега на зрела кожа: балсам за нега на кожата на лицето и вратот Neovadiol Phytosculpt и дневен и ноќен крем за лице Neovadiol.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од априлската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во мајскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време