„Лавина“ од подароци: „Аура“ подготви богат сет за 1 читателка

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Драги наши, добропознатата козметичка куќа „Аура“ ќе израдува една читателка на списанието „Убавина и здравје“ со богат сет на свои производи за перфектен изглед.

Доколку сакате да ги добиете на подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од априлската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во мајскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

 

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Емилија вели

    Aura прекрасна козметика со пристапни цени

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време