Како изгледаат познатите пејачки кога неподготвени за сликање ќе слетаат на аеродромот (ФОТО)

За папарацо-фотографите нема одмор

Познатите личности носат голем товар поради јавната професија со која се занимаваат, но и заради честите тенденции и претензии да изгледаат совршено, па дури и кога не се чувствуваат добро.

Големите турнеи и концерти изискуваат богати и екстравагантни парчиња облека, меѓутоа враќањето дома сепак бара нешто покомотно.

Па нормално е и познатите пејачки да изберат практична и удобна облека кога по напорните настапи се враќаат дома.

Сепак, и таквата комбинација мора да биде модерна, стилизирана и „фенси“, нели?

Што мислите за овие изданија, „уловени“ на белградскиот аеродром „Никола Тесла“?

Цеца и Анастасија Ражнатовиќ
Рада Манојловиќ
Сека Алексиќ
Вики Миљковиќ
Наташа Беквалац
Јелена Карлеуша
Александра Пријовиќ
Милица Тодоровиќ

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време