Еве зошто Јелена Карлеуша ја нарекуваат „кралица на трансформациите“ (ФОТО)

Во рок од 24 часа комплетно го смени имиџот

Вчера почна снимањето на новата сезона на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“, во кој повторно еден од членовите на жирито е популарната пејачка Јелена Карлеуша.

По тој повод, пејачката пристигна облечена во мини-фустан од пердуви во кралско сина боја, креација на Михано Момоса, и руса боб-фризура.

 

View this post on Instagram

 

Blue (faux feathers)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Меѓутоа, во рок од само 24 часа, Јелена успеа сосема да се трансформира и на денешното снимање да пристигне со розова коса и во сосема поинаков стајлинг. Сега ни е јасно зошто некои ја нарекуваат „кралица на трансформациите“…

 

 

View this post on Instagram

 

👋🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: АТА Images, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време