Изјавата со која синот на Цеца предизвика лавина од коментари

Совет од идниот младоженец

Младиот боксер и син на популарната Цеца Ражнатовиќ, Вељко, не ја крие љубовта кон својата свршеница Богдана Родиќ, на која често и’ посветува љубовни пораки и цитати на социјалните мрежи. Сепак, еден статус на идниот младоженец предизвика лавина од коментари…

Не се жениш со најубавата девојка на забавата. Се жениш со онаа што вика кога губи во играта. Таа девојка ќе одгледа победници, а ти сакаш твоите деца да бидат победници“, пишува во објавата на неговиот инстаграм-профил.

 

 

View this post on Instagram

 

Jedan dan cu stvarno da je pojedem 🙊 #tigress #loveofmylife #tigerblood

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време