Кога Андрија Милошевиќ сам ќе си ја отпеа роденденската песна, тоа звучи вака (ВИДЕО)

Урнебесно

Во последно време, популарниот актер Андрија Милошевиќ својот раскошен талент го покажува и на својот инстаграм-профил, каде што објавува интересни видеоклипови.

 

 

View this post on Instagram

 

Davno izgubljeno ulje na platnu -GOSPODJIN PALAC – nepoznatog umetnika, konačno je pronadjeno !!!

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

За својот роденден на 6 август посебно се потруди, па самиот си отпеа сет песни. На репертоарот прво се најдоа песните што речиси сите ги пеат погрешно, а на крај ја отпеа и роденденската.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време