ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 28 јуни: Ве очекува поволен ден на работа!

Астро-прогноза

Раковите ги очекуваат немири на љубовен план, Овните ќе напредуваат на работа, Водолиите имаат одлично здравје

Овен

Можно е потпишување договор или склопување некое ново деловно партнерство. Сакате да направите промени кога е во прашање љубовната ситуација. Конечно имате нова симпатија. Добро би било да одбегнувате цигари.

Бик

Финансиската ситуација ви е променлива и од таа причина сте под голем стрес во овој период. Сакате да ѝ покажете на саканата личност дека сте тука за неа, без оглед на сѐ. Поволен период за почнување диета.

Близнаци

Обидете се дојдете до компромис со деловните соработници. Време е на ова поле да направите некои помали отстапки. Имате впечаток дека саканата личност нема секогаш доволно разбирање за вас. Склони сте на депресија.

Рак

Слушајте ја вашата интуиција и обидете се да бидете посветени на вашата работа. Наскоро ве очекуваат добри промени. Не е поволен ден кога станува збор за љубовта, можно е да бидете разочарани од партнерот. Проблеми со нервите.

Лав

Можно е да успеете да остварите напредок на професионален план и да бидете задоволни со ситуацијата на ова поле. Ви се јавуваат нови проблеми кои ви го нарушуваат односот со саканата личност. Би ви годела масажа.

Девица

Не е поволен ден за вашата работа. Многу работи би можеле одненадеж да ви се искомплицираат. Можно е на љубовен план да имате некои неочекувани пресврти во односот со саканата личност. Одбегнувајте алкохол.

Терезија

Ве очекува поволен период во кој ќе успеете да ги остварите вашите професионални планови. Ви се чини дека имате некаков проблем во односот со саканата личност, бидејќи таа не се однесува сосема фер кон вас. Проблеми со забите.

Скорпија

Размислувате за почнувате нова работа која во иднина би можела да ви донесе добра заработка. Ќе имате можност да се запознаете со нова личност која на прв поглед ќе ви биде привлечна. Состојбата е сѐ подобра.

Стрелец

Доаѓа до позитивни околности на работа. Можно е да решите некои проблеми што сте ги имале порано. По средбата со личноста која ви се допаѓа, би можеле да имате доста нови емоции. Проблеми со нозете.

Јарец

Можно е да сте преоптоварени со обврските и да ви е тешко да најдете слободно време. Можете да очекувате добар и убав однос со саканата личност. Имате вишок енергија, ќе ви годи тренинг.

Водолија

Можете да очекувате нова можност за промена на работното место која ќе ви одговара. Можете да очекувате можност за познанство со личност која ќе биде подготвена за сериозна врска со вас. Одлично здравје.

Риби

Работите вредно и важно ви е на работа да постигнете најдобри резултати. Можете да очекувате поволен период. Можете да очекувате можност да ги решите проблемите со саканата личност. Занимавајте се со спорт!

Голем месечен хороскоп за јули: Дали конечно ни пристигнуваат подобри денови?
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време