Шпанските медиуми тврдат: Шакира го изневерила Пике со Рафаел Надал! (ВИДЕО)

Има многу вистина во ова...

Пејачката Шакира по официјалното соопштение дека се раведува од сопругот, фудбалерот Жерар Пике, не престанува да интригира…

Шпанските медиуми сега извлекле една интересна приказна од минатото…

Имено, тамошните медиуми овие денови се распишале за тајната врска помеѓу Шакира и тенисерот Рафаел Нада, кој го чека првото дете со сопругата Чиска.

Како што објавил шпанскиот новинар Џорџи Мартин, славната пејачка и еден од најдобрите тенисери во светот, својата наводно тајна врска ја започнале уште во 2009 година, во време кога Надал беше главна ѕвезда во нејзиниот спот „Gypsy“.

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе