Неверојатна сличност: Мила Јововиќ ги израдувала обожавателите со преслатка фотографија со ќерката!

Цела на мајка и’!

Фото: Getty Images

Актерката објавила преслатка фотографија на која позира со ќерка и’ и со тоа ги воодушевила бројните обожаватели

Актерката Мила Јововиќ неодамна објавила дека повторно е бремена, но таа информација долго ја криела од јавноста поради абортусот што и’ случил минатата година.

Дури откако поминал најризичниот период решила да ги сподели среќните вести со обожавателите. Мила има ќерка и син, а наскоро ќе добие уште едно девојче.

Актерката ужива во секој момент од бременоста, а денес објавила фотографија со својата четиригодишна ќерка Дашиел.

Во описот на фотографијата пишувало:

„Она кога си бремена и сакаш само сладолед, па ја прашуваш твојата четиригодишна ќерка дали сака сладолед сега или по вечерата… А знаете дека ќе побара веднаш“, напишала под објавата и од срце ги насмеала следбениците.

Многу обожаватели ја забележале неверојатната сличност помеѓу мајката и ќерката. Дашиел дефинитивно ги наследила добрите гени од мајка и’.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време