Секоја модерна жена ќе ја носи оваа сезона: Модел на чанта што ја покори модната сцена

Модел во кој вреди да се инвестира

Овој модел одлично се вклопува во спортски, но и поелегантни комбинации

Инспирирани од јакните со пердуви кои со години наназад се голем тренд, дизајнерите решиле да направат и чанта во тој стил, не претпоставувајќи каков успех ќе постигнат веднаш по нивното лансирање во продажба.

Оваа чанта ќе ја надополни секоја комбинација и ќе и’ даде интересен печат.

Трендот на ваквата облека станува се’ поголем, а ги освои срцата на речиси сите дами. Најдоброто кај овој модел е тоа што може да се носи со сите стилови, па инвестирањето во ова парче навистина се исплати.

View this post on Instagram

#MaisonMargiela FW19 Pre-Collection 📸 by @Farfetch

A post shared by Maison Margiela (@maisonmargiela) on

Оваа чанта е идеална за постудените денови. Одберете една во вашата омилена боја и почнете со создавање интересни комбинации во кои акцентот ќе биде токму на оваа чанта.

Модните експерти се едногласни: секоја жена што знае што е добар стил ќе ја има својот плакар.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време