Пејачката предизвика сообраќаен колапс со БЕСРАМНОТО ДЕКОЛТЕ: Се појави во безобразен но и гламурозен фустан (ФОТО)

Рита Ора (32) на Инстаграм сподели компилација од фотографии во светлорозов провокативен фустан од забавата на „Картие“ во Мадрид, по што ја „запали“ оваа социјална мрежа!

Стилистката Карен Ленгли создаде магија облекувајќи ја пејачката во светлорозов макси-фустан од брендот Lanvin, во комбинација со црни сандали за да го комплетира изгледот.

Со длабоко V-деколте, пресечен преден дел и детали на колковите, овој храбар фустан е дефинитивно парчето што најмногу им одговара на згодните жени, па не е ни чудно што повеќето им „падна в око“!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)


Покрај овој феноменален фустан, пејачката носеше уште подобар накит, па нејзиниот ѓердан и обетките особено го одвлекуваа вниманието од фустанот (ако е воопшто возможно такво нешто).

Инаку, Рита Ора често споделува со своите обожаватели фотографии од својот живот, а неодамна ги информира фановите како уживала со на одморот со своето момче Таико Ваитити (46).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време