Џенифер Анистон откри како успеала да не го истутка својот фустан (ФОТО)

Потешко е одошто изгледа

Фото: Getty Images

Џенифер Анистон е во центарот на медиумското внимание. Делумно поради освојувањето на наградата за најдобра актерка во ТВ-серија на 26-тите Screen Actors Guild Awards (SAG), а делумно и поради нејзината средба со бившиот сопруг Бред Пит зад сцената на оваа престижен настан.

Како изгледаше средбата имавме можност да гледаме и читаме вчера по одржувањето на настанот, земајќи предвид дека фотографиите ги преплавија социјалните мрежи и светските портали.

Но Џенифер одлучи денес да го стави акцентот на својот елегантен бел фустан што го носеше на SAG, дело на модната куќа „Диор“.

Имено, на својот инстаграм-профил, славната актерка на духовит начин покажа како седела во автомобилот за да не ја истутка тоалетата, а потоа им се заблагодари на своите колеги за освоената награда, земајќи предвид дека станува збор за признанија што ги доделуваат актерите на своите колеги – актери.

 

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време