Цеца Ражнатовиќ објави досега невидена фотографија која ги разнежни обожавателите (ФОТО)

Шмизла на мама

Цеца Ражнатовиќ на своите многубројни следбеници на Инстаграм им покажа како ја шминка својата ќерка, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ.

Фотографијата им се допадна на почитувачите на ликот и делото на популарната пејачка, бидејќи на неа ја гледаме како и’ нанесува карминче на својата галеница.

Фото: Printscreen Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време