Тоалетите што воодушевија на годинешните награди „Греми“ (ФОТО)

Вечер на гламур и музика

Вчеравечер во Лос Анџелес се одржа 61. церемонија на доделувањето на престижните музички награди „греми“.

Познатата ар-ен-би пејачка Алиша Киз беше домаќинка на церемонијата, а меѓу присустните на настанот ги видовме Карди Би, Кејси Масгрејвс, Џенел Моне, Хер и Бредли Карлајл, Кендрик Ламар, Дрејк, Џенифер Лопез, Џејда Пинкет Смит, Мишел Обама, Поуст Малоун, Ашанти, Меган Трејнор, Мајли Сајрус, Дуа Липа, Биби Реха, Камила Кабелјо и многу други, додека, пак, од светот на филмот и модата можевме да ги забележиме Хајди Клум, Нина Добрев, Ешли Симпсон, Кајли Џенер и голем број други звучни имиња.

Во продолжение ви ги претставуваме тоалетите што предизвикаа најголемо внимание на црвениот килим, а вие изберете го вашиот фаворит!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време