Џенифер Лопез уште еднаш ја оправда титулата „кралица на стилот“: Популарниот цветен дезен се носи токму вака!

Во тренд

Џенифер Лопез уште еднаш одржала модна лекција

Џенифер Лопез секогаш е во чекор со трендовите, па ни овој пат не ги разочарала модните експерти и фановите.

Таа се појавила пред еден ресторан во Лос Анџелес со својот свршеник Алекс Родригез и уште еднаш им одржала модна лекција на сите.

Таа носела лелеав летен фустан со цветен дезен, кој е многу актуелен деновиве.

По токму овој крој на фустан полуделе сите трендсетерки, а модните експерти советуваат дека секоја жена треба да си набави барем едно вакво парче за својот гардеробер.

„Како создадени се за тропските денови, во нив ќе ви биде удобно, а ќе изгледате многу шик и женствено“, едногласни се модните експерти.

Со белата боја нема грешка, одлично им стои на сите. Модната комбинација ја надополнила со беж сандали и големи проѕирни очила за сонце, а мислела и на безбедноста, па така носела и маска.

Проверена модна комбинација: Во оваа облека ќе изгледате барем 5 килограми послабо!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време