Најгледаното видео на Интернет! Сочниот бакнеж на Тејлор Свифт и Тревис во центарот на вниманието на Супербол (ВИДЕО)

Погледнете!

Буквално не можеа да ги тргнат рацете еден од друг!

Ова е бакнежот кој ја украде славата на целиот Супербол! За Канзас Сити Чифс целата вечер беше вистинска бајка и така заврши – со бајковит бакнеж, кој е задолжителен придружник на среќниот крај.

Имено, главна ѕвезда на трибините беше Тејлор Свифт, која страсно го бодреше своето момче Тревис Келце, кое даваше се’ од себе на теренот.

Токму тие двајца разменија сочен бакнеж пред половина свет, па затоа се најдоа во центарот на вниманието во медиумите.

Победата на Чифс беше запечатена на вистински начин!

Погледнете!

Фото: Printscreen X (Twitter)

Видео: X (Twitter)

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.