Дали е можно овие жени да имаат над 50 ГОДИНИ И ДА ИЗГЛЕДАТ НЕВЕРОЈАТНО! (ФОТО)

Култниот магазин Vanity Fair направи неверојатна насловна страница за своите италијански, француски и шпански изданија. Ги собра најпознатите имиња на сите времиња од светот на манекенството, а Синди Крафорд, Ева Херцигова и Наоми Кембел докажаа дека сè уште владеат на пистата во секоја смисла.

Магазинот собра некои од најголемите супермодели кои светот ги видел, моделите кои важеа за најдобри на планетата во 1960-тите, 1970-тите, 1980-тите и 1990-тите години позираа заедно, а глетката навистина го одзема здивот.

А ние ги издвојуваме сензационалните изданија на Синди, Ева и Наоми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Herzigova (@evaherzigova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Herzigova (@evaherzigova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr .🧿Naomi Campbell (@naomi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе