Јелена Ѓоковиќ сите ги изненади со оваа објава

„Опасни телохранители“...

По враќањето од Белград во својата куќа во Монте Карло, сопругата на популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена, не ја крие радоста што и’ ја причинуваат активностите кои и’ го исполнуваат денот.

Јелена и Новак се големи љубители на животните, а нивните домашни галеничиња Пјер и Тесла секојдневно им предизвикуваат насмевка на лицето. Јелена уживаше во базенот во друштвото на своите миленичиња, кои случајно и’ „влетаа“ во кадар додека правеше селфи, па не ја пропушти шансата да се пошегува на таа тема.

И моите телохранители влетаа во кадарот. Опасни се за срцето, веднаш ве освојуваат и ве заробуваат за сите времиња Кај нас е така веќе 10 години“, порача Јелена.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време