Biotherm, YSL, Max Factor и Lancome – подароци за 2 читателки од „Еликсир Ексклузив“!

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Еликсир ексклузив“ во рамките на јулската „У&З-лавина од подароци“, објавена во новиот број на магазинот „Убавина и здравје“, ќе израдува една наша читателка со тоник за нормална до комбинирана кожа Biotherm Biosource и сјај за усни YSL Gloss Volupte, а друга со течна пудра Max Factor Healthy Skin Harmony и компактна пудра Lancome Color Ideal.

 

Доколку сакате да ги добиете овие beauty сојузници, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од јулската „У&З-лавина од подароци“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во августовскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Smilja вели

    Top nagradi za sekoja generacija.Bravo za ubavina zdravje sekogas korisni soveti.

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време