Со што да ги комбинирате фармерките оваа пролет? Со цветна блуза како Кејти Холмс! (ФОТО)

Уличниот стил на актерката

Долго ја немаме видено Кејти Холмс на црвениот килим, но сите нејзини модни комбинации во уличен стил се беспрекорни, така што го надоместуваат недостигот на трачеви за неа. Уште една потврда е нејзината неодамнешна прошетка низ Њујорк.

Имено, популарната актерка избра фармерки со ниска половина, на кои им додаде нишка елеганција со цветна блуза со карнери. Стајлингот го надополни со патики и мала чанта во кафена боја.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време