Деколтето на 22 години помладата девојка на Дикаприо го одзема здивот (ФОТО)

Најубавите природни гради на светската јавна сцена

Манекенката Камила Мороне се појави на црвениот килим на ексклузивниот настан LACMA Art + Film Gala во Лос Анџелес во фустан во боја на слонова коска, со длабоко деколте и дискретен накит, и сосема ги маѓепса присутните.

Иако на манифестацијата присуствуваа звучните имиња како Селма Хаек, Сиена Милер, Наоми Кембел и други, девојката на популарниот актер Леонардо Дикаприо со својата едноставност и сексапил ги засени сите други гости. Интересно е што на социјалните мрежи доминираат коментарите дека Камила убедливо ги има „најубавите природни гради на светот“.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време