Анастасија Ражнатовиќ во модна комбинација за паметење (ФОТО)

Моден погодок на наследничката на Цеца

Фото: Принтскрин Инстаграм

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ присуствуваше на промоцијата на дуетот на Аца Лукас и Маја Беровиќ „Проблем“, каде што се појави во неодолива розова комбинација, која ги воодушеви присустните гости и претставниците на „седмата сила“.

Наследничката на популарната Цеца Ражнатовиќ најде малку време да им позира на фотографите, гордо покажувајќи го својот моден избор за таа вечер.

А како изгледаше младешката и тренди-комбинација на Анастасија, погледнете на следната страница…

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време