Секси и романтична: Наташа Беквалац во фустан што совршено ѝ прилега (ФОТО)

И отечена од плачење!

Фото: Принтскрин Инстаграм

Наташа Беквалац ги загрижи своите многубројни обожаватели кога на својот инстаграм-профил напиша дека цела ноќплачела поради нови проблеми и стресови (не објаснувајќи кои!), и дека отечена од пролеаните солзи ќе се појави на промоцијата на видеоспотот за новата песна „Доѓи мами“.

 

За таа пригода, популарната пејачка облече бел фустан и сиви елегантни сандали со висока потпетица, а и покрај тоа што имала тешка и напорна ноќ, поради своите обожаватели Ната не ја симна насмевката од лицето.


А дека изгледаше прекрасно во креацијата ќе се уверите на следната страница…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време