Новата песна на Северина Којиќ предизвика бура од емоции (ВИДЕО)

Подгответе се за плачење

Северина Којиќ објави нова песна насловена „Роѓено моје“, посветена на нејзиниот син Александар.

Видеоспотот го следи растењето на детето, од бебешките денови до возрасен маж, со сите палавости и среќни мигови. Стиховите на песната допираат директно во срцето, па најдобро би било да се подготвите за плачење.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време