Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер се фотна гола, па актерите ја „подбраа“ и тоа пред цел свет

Шокирани се од ваквото однесување

Getty Images

Алек Болдвин повторно „незадовoлно“ коментираше на Инстаграм-профилот на неговата ќерка, овојпат затоa што таа се сликала гола и сликата ја објавила на интернет.

Извини. Што!?, гласеше кусиот коментар на „загрижениот татко“.

View this post on Instagram

mood

A post shared by ireland (@irelandbasingerbaldwin) on

Овие кратки зајадливи реплики, се чини, му преоѓаат во навика на актерот кога Ајрланд Бесинџер Болдвин ќе објави провокативна фотографија од себеси.

Инаку, познато е дека популарниот холивудски заводник и неговата ќерка не се во најдобри односи.

Ајрланд му е ќерка од бракот со глумицата и поранешна негова сопруга, Ким Бесинџер која исто така и напиша коментар на фотографијата притоа потенцирајќи дека е цела во прашалници од она што го гледа.

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време