Жешка снимка од настап на Теа Таировиќ: Ги запеа новите песни и замеша со задникот, публиката во транс! (ВИДЕО)

Секси Теа!

Пејачката Теа Таировиќ направила хаос на настапот во еден клуб.

Имено, таа неодамна го објави својот нов албум, а песните од истиот ги запеала на настапот и направила атмосфера за паметење.

Теа „замешала“ со колковите во провокативен фустан, мешала со задникот, а публиката била хипнозитирана од нејзините движења…

Снимка од настапот завршила и на социјлната мрежа ТикТок, кое се дели со неверојатна брзина…

Погледнете:

@tairovic.tea #izraelipalestina #fyp #fy #live #balerina #newalbum #teatairovic #bugaria ♬ original sound – 𝙏𝙀𝘼 𝙏𝘼𝙄𝙍𝙊𝙑𝙄𝘾

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.