Манекенката платила 100.000 евра за да има најтенка половина на светот и еве како изгледа сега (ФОТО)

Цел Инстаграм е во шок!

Дора Родригез, поранешна кандидатка на изборот „Мис универзум“, ги шокира 100.000-те следбеници на својот инстаграм-профил покажувајќи ја својата претенка половина, која е дело на пластични операции.

Имено, атрактивната бринета платила неверојатни 100.000 фунти за оваа операција, и тоа само за да има најтенка половина на светот.

 

 

View this post on Instagram

 

A dream come true 🙏🏻 @bazaarvietnam

A post shared by Dora Rodriguez 🇨🇦🇪🇸🇵🇪 (@dorarodriguez.es) on

Да, потрошив над 100,000 фунти последниве неколку месеци на липосукција и мамопластика. Се’ уште размислувам за отстранување ребра за да ја постигнам саканата цел“, изјави манекенката.

Дора верува дека сега, со ултратенката половина и силиконските гради, го има телото од соништата, како барбика.

Ми се допаѓа резултатот, мислам дека естетската хрургија е вредна секоја пара ако сонувате за постигнување одреден ефект. Имав многу пластични операции. Но многу сум среќна“, заклучува таа.

 

View this post on Instagram

 

☀️ Sun-kisses & wet hair 🌊 @fashionnova FashionnovaPartner

A post shared by Dora Rodriguez 🇨🇦🇪🇸🇵🇪 (@dorarodriguez.es) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време