Контроверзната Амбер Херд шокира со изјавите: Нејзините родители плачеле кога им го признала ова

Актерката Амбер Херд во еден свој говор откри како реагирале нејзините родители кога им признала дека е бисексуалка, односно дека сака и мажи и жени.

Родена сум во Остин, Тексас. Татко ми е од југот, одгледувана сум во мошне религиозно семејство. Да си атеист, вегетаријанец, лезбејка… Едноставно – не! Се сеќавам дека кога им соопштив на моите дека сум вљубена во жена имаше многу солзи“, раскажа атрактивната русокоса, која е позната и по пропаднатиот брак со Џони Деп.

Не знаеја како да се носат со тоа. Во почеток не ја сфаќаа мојата сексуалност. Сепак, со текот на времето, се сменија нивните срца и ставови. Пет години подоцна требаше да примам важна награда и ги замолив родителите да дојдат на доделувањето. Ги гледав како седат во првиот ред, а јас ја примив таа ‘геј-награда’“, раскажа актерката.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време