Кејт Бекинсејл e како виното, а тоа го потврдува и оваа фотографија!

Виолетови бикини и тело ремек-дело!

Кејт Бекинсејл (46) викендов позираше во виолетови бикини и го „урна“ Инстаграм со лајкови и коментари од своите следбеници, кои сметаат дека старее како вино.

Инаку, популарната актерка е позната по грижата за своето тело. Таа практикува ригорозен фитнес, јога и изискувачки пилатес-вежби, кои ги споделува со своите обожаватели на социјалните мрежи.

 

 

View this post on Instagram

 

There’s one corner of @gunnarfitness gym that is,forever, England. This is not it.

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Минатиот октомври, Кејт објави видео кое стана вирално поради исклучително тешкиот начин на нејзино истегнување.

 

View this post on Instagram

 

@bradsiskind and I and his little towels are running off to join the circus 🎪 🤡

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Кога ќе се затворат вратите, се отвора прозорец. Така би требало да е во тоалетот, доколку луѓето имаат барем малку добри манири“, се пошегува Кејт во описот на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

When a door closes, a window opens.or it should in a bathroom, if people have any manners at all

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Фото: Instagram, Getty Images

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време