Кејт Бекинсејл e како виното, а тоа го потврдува и оваа фотографија!

Виолетови бикини и тело ремек-дело!

Кејт Бекинсејл (46) викендов позираше во виолетови бикини и го „урна“ Инстаграм со лајкови и коментари од своите следбеници, кои сметаат дека старее како вино.

Инаку, популарната актерка е позната по грижата за своето тело. Таа практикува ригорозен фитнес, јога и изискувачки пилатес-вежби, кои ги споделува со своите обожаватели на социјалните мрежи.

 

 

View this post on Instagram

 

There’s one corner of @gunnarfitness gym that is,forever, England. This is not it.

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Минатиот октомври, Кејт објави видео кое стана вирално поради исклучително тешкиот начин на нејзино истегнување.

 

View this post on Instagram

 

@bradsiskind and I and his little towels are running off to join the circus 🎪 🤡

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Кога ќе се затворат вратите, се отвора прозорец. Така би требало да е во тоалетот, доколку луѓето имаат барем малку добри манири“, се пошегува Кејт во описот на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

When a door closes, a window opens.or it should in a bathroom, if people have any manners at all

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Фото: Instagram, Getty Images

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.