Една од најубавите актерки на сите времиња објави фотографија без грам шминка на лицето (ФОТО)

Дали ви е сè уште убава?

Холивудската актерка Мишел Фајфер по повод на Денот на благодарноста на Инстаграм објави фотографија без грам шминка на лцето и на своите обожаватели им покажа како изгледа во 61-та година.

Возбудена сум што ќе си го видам семејството за Денот на благодарноста, но ќе ми недостасува мојата екипа од Монтреал“, напиша Мишел.

 

View this post on Instagram

 

Excited to see my family for Thanksgiving, but will miss my Montreal crew 💙

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

Дека изгледа прекрасно и без шминка потврдија и 2.000-те коментари од страна на нејзините обожаватели.

Поради тебе се радувам што ќе остарам“, „Те обожавам, изгледаш прекрасно“, „Прекрасна си и ваква, природна“, пишуваат нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

Woke up looking like Garth Algar? 😳 #WaynesWorld #PartyTime #Excellent

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време