Ана Николиќ продолжува да ја бранува јавноста со фотографиите објавени на Инстаграм (ФОТО)

Мислењата се поделени

Ана Николиќ се врати на музичката сцена по неколкугодишната пауза разведена, ослабена и подновена – со нов албум. Разбирливо, веднаш се најде во центарот на вниманието, во добар дел поради новите песни, кои станаа хитови, но најмногу поради губењето на повеќе од 50 кг, кои ги наталожи за време на бременоста со Тара, но и по породувањето.

Со секоја нова фотографија што ќе ја објави на социјалните мрежи, се нижат се’ поголем број коментари на сметка на нејзиниот физички изглед, а килсењата се и понатаму поделени.

Додека едни се загрижени за слабиот изглед на поп-пејачката, други ја фалат дека изгледа најдобро досега. Што мислите вие?

 

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време