Вака изгледа новата девојка на Дарко Лазиќ: Пејачот со неа дошол на емисија, а водителката ја испофалила! (ФОТО)

Има вкус!

Фото: Инстаграм

Сања Маринковиќ, авторката и водителката на српската емсисија „Магазин ин“, во најновото издание ќе го угости популарниот пејач Дарко Лазиќ.

Види колку е слатка девојката! Што видe ти во овој Дарко Лазиќ? – ја прашала Сања поубавата половина на пејачот, а што таа одговорила, како и детали за нивната романса ќе ги дознаете во емисијата која ќе се емитува утре.

Преубава е – дофрлил Дарко, кој не ја криел насмевката на лицето, па очигледно е дека заљубен до уши во новата девојка.

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време