Цеца се снима во када полна со пена, фановите бараат да видат кој ѝ прави друштво! (ВИДЕО)

Погледнете како изгледа кога Цеца се бања во када...

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ покажала како ужива во пријатна атмосфера, а сите гледаат на сниката дали се наоѓа и нејзиното момче Богдан Срејовиќ.

Всушност Цеца била во посета на еден салон за масажа од каде објавила видео. Таа се бањала во када полна со пена, додека атмосферата била збогатена со пригушени светла.

Поради романтичната, многумина внимателно гледале на снимката барајќи го нејзиниот партнер, но ако се анализира убаво, тој не бил со неа.

Да потсетиме, Ражнатовиќ неодамна на социјалните мрежи сподели фотографија на која се гледа прстен, па поради тоа веднаш тргнаа шпекулации дека ја запросил нејзиниот партнер.

Таа во една прилика ги прокоментира овие гласини и повторно на сите им стави до знаење дека не планира повторно да застане на лудиот камен.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време