Теодора Џехверовиќ во крвет жешка како пекол: Дали е ова нејзината најпровокативна фотографија?

Погледнете!

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ неретко своите следбеници ги радува со атрактивни фотографии, а сега со новата објава повторно им ја разгори имагинацијата…

Имено, Теа овој лето објави „жешки“ фотографии во костим за капење, кои предизвикале пореметување на социјалните мрежи, а пејачката сега објави и една фотка од креветот…

Теодора позирала во креветот со крената нога, со поткрената маичка и раскопчани панталони, па така нејзната провокативна долна облека била во прв план.

Ова е една од најитригантните и најпровокативни фотографии на младата пејачка, а на сите е јасно каде мажите најмногу се задржале на сликата.

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време