Теодора Џехверовиќ од први редови го бодеше Партизан: Пејачката во тесни фармерки и деколте за чиста 10-ка! (ВИДЕО)

Секси!

Теодора Џехверовиќ повторно ги бодеше кошаркарите на Партизан во важниот натпревар против Цедевита Олимпија, кој била одлучувачка кога е во прашање финалето на АБА лигата.

Уште еднаш младата пејачка потврди дека Џехва, како што ја нарекуваат некои медиуми, е во љубовна врска со еден од кошаркарите, но таа нема намера да го потврди тоа.

Теодора за овој натпревар се облекла во тесни фамерки, додека пак горе има топ кој го истакнал нејзиното деколте. Преку рамо носела ЈСЛ торба, а на главата имала фризура како мало девојче – две плетенки.

Да потсетиме, ова не е првпат Теодора да ги бодри кошаркарите на Партизан…

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.