Станија во жешки пози: Старлетата игра стриптиз во огромна чаша (ВИДЕО)

Само за машки очи...

На социјалните мрежи исплива „жешка“ снимка од старлетата Станија Добројевиќ како се бања во чаша на снимање на еден спот.

Таа и овојпат беше облечена во минијатурно бикини, па таква влажна покажа што умее.

Добројевиќ во златен костим за капење, кој повеќе откривал отколку што сокривал, извела перфермонас поради кој на многу луѓе не им било добро.

На мажите посебно им се допаднале овие кадри, а таа неодамна се фалеше дека хонорарот за овој спот е еден од најголемите кои досега го добила.

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време