Погледнете каде „избега“ Лила на викенд: Позира на хотелска тераса во баде-мантил! (ФОТО)

Познатата водителка знае каде да полни батерии...

Фото: Инстаграм

Нашата најпозната водителка Лила Филиповска речиси секое свое слободно време го користи да му ја „летне“ на некоја дестинација и да ужива за сите пари.

Се разбира, таа секогаш преку својот профил на Инстаграм со своите фанови споделува каде е и што прави.

Така беше и овојпат. Филиповска сподели неколку фотографии на кои позира во баде-мантил на хотелска тераса со преубав поглед на Јадранското море, поточно таа овој викенд за своја дестинација го избрала преубавиот град во Црна Гора, Тиват.

Погледнете ги фотките:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X