Пејачот Огнен Здравковски ја запроси водителката Ивана! (ВИДЕО)

Клекна на колена...

Пејачот Огнен Здравковски пред неколку дена беше гостин во рубриката „Авантурите на Ивана“ во рамки на емисијата „G Carpet“, каде со водителката Ивана Јанковска разговараа за неговата кариера и планови, а на крајот тој беше ставен и пред еден сериозен предивик…

Имено, Ивана го натера Огнен да одглуми како би ја запросил неговата девојка од соништата…

Првиот пат обидот на Огнен беше неуспешен, бидејќи не и се допадна начинот на Ивана, па мораше по вторпат да го повтори истото…

„Ќе се омажиш ли за мене?“ – беше прашањето на Огнен клекнат на колена и со прстенот во рака.

Погледнете ја реакцијата на водителката Ивана…

 

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време