Кога Викторија и Дејвид Бекам летуваат во Црна Гора, тоа изгледа вака! (ФОТО)

Водени лудории и романтични мигови на јахтата

Дејвид и Викторија Бекам и оваа година одлучија семејниот одмор да го поминат во Црна Гора. Славната двојка и лани ги полнеше батериите на црногорското приморје, па затоа одлучи и годинава на своите деца да им овозможи динамично летување во водите на Јадранско Море.

Имено, бившиот фубалер на својот инстаграм-профил објави неколку фотографии на кои се гледа како уживаат во спортовите на вода…

… а популарната дизајнерка покажа како си поминуваат додека пловат со јахтата.

Фото: Принскрин Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време