Каролина Гочева и Михаил со нови фотографии од одморот во Мексико

Славната брачна двојка Каролина Гочева и Михаил Корубин сподели нови фотографии од нивната романтична авантура во Тулум, Мексико. Од фотографиите се гледа дека тие се сосема опуштени. Каролина носи од цветни, до бели фустани, а Лео во ленени кошули и шешири.
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време