Голем празничен попуст во „Папилон“ на сите аранжмани во Грција – Шанса што не смеете да ја пропуштите

На попустот - попуст!

Доколку се уште размислувате каде на одмор, во продолжение ви нудиме листа на аранжмани и хотели со одлични цени во соработка со туристичката агенција „Папилон“. Во тек е и големата празнична акција од попуст од 5 проценти за комплетната понуда Грција Лето 2019 година. На понудените цени, „Папилон“ одобрува 5 проценти попуст за сите направени резервации до 31.07.2019 година.

Hinitsa Bay Hotel 4* (Peloponnese – Argolis, Porto Heli)

17-24.08.2019 / 7 полупансиoни,  555 евра по лице во двокреветни соби

ХАЛКИДИКИ 

Hanioti Grand 4* Hotel Hanioti

12-19.08/7 полупансиони
460 eвра по лице во двокреветна соба

Calypso Hotel 3*Hanioti

12-19.08.2019/ 7 ноќевања со појадок

275 евра по лице во двокреветна соба

Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA 4*(Chalkidiki-Athos, Ouranoupolis)

15-22.08.2019/ 7 ALL

599 евра по лице во двокреветна соба

Akti Ouranoupoli Hotel 4* (Chalkidiki-Athos, Ouranoupolis)


10-17.08.19/ 7 
полупансиони

560 евра по лице  во двокреветна соба со поглед на море

Alexandros Palace Hotel & Suites 5*(Chalkidiki-Athos, Ouranoupolis)

13-20.08.2019/ 7 полупансиони

550 евра по лице во двокреветна соба

Sithonia Village Hotel 3* (Chalkidiki-Sithonia, Gerakini)

16-23.08 /7 полупансиони

265 евра по лице во двокреветна супериор соба

Makednos Hotel 3* (Chalkidiki-Sithonia, Nikiti)

11-18.08 / 7 полупансион

550 евра по лице  во двокревтна соба

Toroni Blue Sea Hotel 4* (Chalkidiki-Sithonia, Toroni)

11-18.08.2019/ полупансиони

565 евра  по лице во двокреветна супериор соба

Tresor Sousouras (ex.Hanioti Palace) 4* (Chalkidiki-Kassandra, Chanioti)

10-17.08.2019 /7 полупасниони

460 евра по лице во двокревтна соба

Sousouras Hotel 3+* (Chalkidiki-Kassandra, Chanioti)

11-18.08.2019/7 полупансиони

490 евра по лице во двокревтна соба

Athos Palace Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)

17-24.08.2019/ 7 полупансиони

520 евра по лице во двокреветна соба

Bomo Pallini Beach Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)

17-24.08.2019/7 полупансиони

535 евра по лице  во двокревтна соба

ТАСОС – опколен со кристално плаво Егејско море, место за  опуштен одмор

Astris Sun Hotel 2*+(isl. Thassos)

17-24.08.2019/ 7 полупансиони

310 евра по лице во двокреветна соба

Zoe Hotel 4*  (isl. Thassos)

16-23.08 /7 полупансиони

570 евра по лице во двокреветна соба

Alexandra Beach Thassos Spa Resort 4*+  (isl. Thassos, Potos)

17-24.08.2019/  7 полупансиони

799 евра по лице во двокреветна соба

Royal Paradise Beach Resort & Spa 5* (isl. Thassos, Potos)

15-22.08.2019/ 7 полупансиони

695 евра по лице во двокреветна соба

ЕВИА – одличен хотел за вистински одмор

Bomo Palmariva Beach 4*+  (isl. Evia, Eretria)

17-24.08.2019 / 7 Ултра се вклучено

560 евра по лице во двокреветна соба

КРФ  – хотели на сама плажа

Almyros Beach Resort & Spa 5*(isl. Corfu)

15-22.08.2019/ 7 Ултра се вклучено

645 евра по лице во двокреветна соба

Gelina Village Aqua Park 5*  (isl. Corfu)

21-28.08.2019/ 7 СЕ ВКЛУЧЕНО

519 евра по лице во двокреветна соба

ПЕЛОПОНЕЗ

Hinitsa Bay Hotel 4* (Peloponnese – Argolis, Porto Heli)

17-24.08.2019/ 7 полупансини

555 eвра  по лице во двокреветни собa

За повеќе информации и барања контактирајте ги на 02 3123 477, 02 3113 387, 071 24 24 94 или испратите мејл на info@papillon.com.mk.  Не мора да излегувате на ☀️ -пишете каде сакате да одите, колку луѓе, кој ви е приоритетот -датумот и буџетот кој сакате да го потрошите, a  papillontravelagency ќе се погрижи да го имате одморот од соништата.

Фото: Инстаграм, Фејсбук

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време