Здравко Чолиќ има спиено со над 1.000 жени?

Шмекерот Чола одговараше на незгодни прашања

Фото: ПР

Здравко Чолиќ е човек од соседството, тој е изборот што секоја мајка го сакаше да го има за свој зет. Кога станува збор за дефинирање на поимот професионалец тогаш тука нема многу размислување. Тој ги има измислено правилата за супер ѕвезда на овие простори.

Токму тој повторно се враќа во Скопје, овој пат со голем концерт на градскиот стадион во Скопје. Сосема искрено и без скирени емоции, во интервју за естрадниот магазин Бекстејџ тој зборуваше и одговараше на најинтимните прашања поврзани со неговиот живот, но и љубовта кон Македонија, a откри и дали навистина бил со повеќе од илјада жени… Одговорот можете да го чуете и видите во продолжение:

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време