Врањеш се заканува дека ако Карлеуша го спомене уште еднаш ќе објави нејзини голи фотографии

Пејачката му праќала фотки со компромотирачка содржина

Карлеуша и Врањеш се допишувале извесен период, а Душко Тошиќ ги пронашол пораките во мобилниот на пејачката и избила караница

Фудбалерот Огњен Врањеш за српски „Блиц“ открил дека доколку пејачката Јелена Карлеуша го спомене уште еднаш во негативен контекст ќе објави нејзини разголени фотографии.

Ако продолжи да ме коментира ќе види што ќе ја снајде, имам компромотирачки фотографии од неа и на тој начин ќе разјаснам се во јавноста, рекол фудбалерот.

Инаку, за потсетување, наводно Карлеуша и Врањеш се допишувале извесен период, а Душко Тошиќ ги пронашол пораките во мобилниот на пејачката и избила караница.

Во моментов Јелена се наоѓа во Истанбул со мајка и, а Душко отпатува во Кина.

И двајцата ги негираа ваквите пишувањата тврдејќи дека таблоидите сакаат да им го уништат бракот, но изјавата на Врањеш го тврди сосема спротивното.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време