Веста што ги шокира обожавателите: Џенифер Анистон и Бред Пит чекаат заедничко дете?!

Јавноста се шокира од насловните страници што осамнаа минатата недела, а на кои пишуваше дека Џенифер Анистон е бремена и носи дете на Бред Пит!

 

 

View this post on Instagram

 

“Be a girl with a Mind, A woman with an Attitude, and a lady with a Class.” 😇

A post shared by Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline) on

Магазинот „US“ тврдеше дека бившите сопружници посвојуваат заедно и очекуваат заедничко дете, а се појави и фотографија од ултразвук, кој наводно и’ припаѓа на актерката. И додека обожавателите беа во шок, менаџерите на двете ѕвезди брзо ги негираа овие тврдења, а извор близок на Џенифер тврди дека оваа вест многу ја повредила.

Не можеше да поверува дека луѓето се способни да се спуштат олку ниско, навистина е повредена. Се шокира кога ја виде насловната страница. Навикната е да чита разни глупости за себе во американскиот печат, но тврдењата дека е бремена со бившиот сопруг и фотографијата од лажниот ултразвук беа капката што ја прелеа чашата. Не можеше да верува дека некој би се осмелил да изнесе такви лаги.“

 

 

View this post on Instagram

 

#bradpitt #street 🚶🚶

A post shared by americanmodel (@amedmagren) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време