Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството

Луксуз насекаде во дневната соба

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување.

Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување.

Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена со роденденски балони.

Фановите веднаш го забележаа луксузот во кој ужива пејачката, а беа и изненадени од нивниот однос, погдленете.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време