Цело студио и’ аплаудираше: Ана Бекута правеше склекови среде емисија

Секоја чест за кондицијата

Годините за пејачката се само број

Пејачката Ана Бекута на снимањето на емисијата на „Ѕведите на Гранд Специјал“ покажа дека годините за неа се број.

Бекута одговори на предизвикот кој и беше поставен во анкетата која беше посветена за неа, а гласеше колку склекови може да направи познатата пејачка.

Испитаниците одговирија дека дека не може да направи ниту еден или најмногу може да направи четири склека.

Ана во тој момент стана и покажа што може! Легна на подот во студиото, а Поповиќ беше судија.

Бекута среде емисијата успеа да направи 25 склекови.

Кога заврши со нив, сите во студиото беа воодушевени од нејзината физичка активност и аплаудираа.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време