Тој е љубовта на Цеца

Пејачката ги расположи своите обожаватели

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ веќе некое време е горда сопственичка на прекрасно кученце кое го нарече Симба. Иако често го ословува со „ѕвер“, ќе се согласите дека станува збор за преслатко „лавче“, кое на видеоклипот што го сподели на својот инстаграм-профил многу повеќе се излежува одошто што беснее… значи, ни „ѕ“ од ѕвер…

 

U nedostatku vecih, igram se sa malim “zverima”! ??? Moj Simba i ja! ❤

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Љубов наша, Симба, порача Цеца во описот на споделеното видео, со кое ги насмеа своите следбеници.

 

Ljubav nasa,Simba…..???????????????????

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време