Татјана Лазаревска старее како виното – Оваа фотографија е доказ

Денес полни 44 години

Горда „роденденка“

Општо правило е дека една жена не се прашува колку години има. Но, постојат и оние кои се издвојуваат од ова па со задоволство ги откриваат своите години. Една од тие жени е и пејачката Татјана Лазаревска која денес го слави својот 44 роденден.

Денес имам 44, па што?“, напиша Лазаревска во описот на фотографијата каде на своите следбеници на Инстаграм им откри дека денес е нејзиниот ден.

 

Инаку, пејачката веќе неколку години живее во Австралија заедно со семејството.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време