Синот на Лепа Брена седна на директорската столица на Саша Поповиќ

Ги сменија улогите во Гранд

Фото: Дамир Дервишагиќ, Курир,рс

Младиот пејач Стефан Живојиновиќ решил да прозбори за се што ја интересира јавноста и се согласил да седне во столицата на директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ и да одговара на прашањата, а измеѓу останатото открил дали наскоро ќе ја превзедме оваа компанија.

Синот на Лепа Брена навел дека би сакал да стане директор на „Гранд“, но дека се уште е рано за такво нешто и во моментов има намера да се посвети на музиката.

Фото: Принтскрин, Инстаграм

Потребна е многу пракса за да се научи се. Сепак имам завршено школо за тоа, но полека, се ќе дојде во свое време, рекол Стефан во емисијата „Гламур“.

Фото: Драгана Удовичиќ, Курир.рс 
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време